کاتالوگ دیجیتال

آدرس :

بروجرد، خیابان فروردین، روبروی حسینیه باب الحوائج، شرکت حمایت از تولیدکنندگان صنعت و کشاورزی

تلفن تماس :

42628958 - 42628959

ایمیل :

info@hemayatco.com

جستجو کردن

تاریخچه حمایت

تاریخچه حمایت

حمایت در یک نگاه

سنگ بنای حمایت در سال ۱۳۷۷ بنیان گذاشته شد . در این سال گروهی از فعالان بخش صنعت و کشاورزی بروجرد به همراه تنی چند از متخصصان و صاحب نظران صنعت ، گرد هم آمدند تا با ایجاد یک تشکل قوی غیر همگن بتوانند به یاری یکدیگر وضعیت نابسامان حاکم بر واحدهای تولیدی شهر را سامان دهند . پس از پنج ماه مطالعه کارشناسی و بیش از ۱۰۰۰ ساعت جلسات کاری شرکت ( حمایت ) شکل گرفت . و در روز ۲۳ اردیبهشت سال ۱۳۷۸ عنوان شرکت ( حمایت از تولید کنندگان صنعت و کشاورزی بروجرد ) در زمره اولین حامیان فعالان تولیدی این دیار به ثبت رسید .

و امروز با تلاش خستگی ناپذیر و پشت سر نهادن فراز و نشیب های فراوان و داشتن کارنامه ای درخشان و افتخار آمیز می گوییم که حمایت فصل نوینی را در عرصه کار و تولید این مرز و بوم رقم زده است . حمایت نه یک شرکت اقتصادی بلکه نخستین تشکل غیر دولتی فعال در گستره ی ایران زمین است که ۱۳۹ واحد تولیدی کوچک و بزرگ را تحت پوشش دارد و اعضای آن یعنی شرکت های تولید کننده محصولات صنعتی ، معدنی و کشاورزی در سنگری واحد بنام ( حمایت ) یکپارچه و یک دل می کوشند دشواری های بی شمار را از سر راه ( تولید ) بردارند و مسیر را برای رسیدن به فردایی روشن تر و ایرانی آبادتر هموار سازند .

چتر سبز حمایت بر سر بسیاری از واحدهای تولیدی بروجرد سایه گسترده و جمعیت خانواری این تشکل از مرز چندین هزار نفر گذشته است و همین بس که ۳۰ % کارخانه های بروجرد که بر اثر مشکلات مختلف تعطیل شده بودند با حمایت این شرکت دوباره فعالیت خود را از سر گرفتند و این خود نشان از عزم بالای بنیانگذاران این شرکت دارد .

پروژه زمین کوثر

بزرگترین پروژه شرکت حمایت پروژه زمین کوثر است، که دارای 6 کاربری، مصوب کمیسیون ماده 5 می باشد که مطالعات اولیه آن انجام شده و در حال حاضر آمادگی مذاکره با سرمایه گذاران برای اجرای این پروژه را داریم.
کاربری های موجود در این پروژه گردشگری عبارتند از :
یک واحد تجاری اداری
یک هتل
سالن شنا
بازارچه صنایع دستی
یک واحد آموزشی
160 واحد مسکونی